Kvalitní strava je základem prvotřídního výkonu každého sportovce. Se značkou HORSEFOOD 'the best' spolupracují špičkoví jezdci, kteří sbírají úspěchy v různých kategoriích jezdeckého sportu.

Emmelie Scholtens

drezura

Nadaná drezurní jezdkyně, kterou jsme až donedávna nepotkávali na vrcholných světových akcích na úrovni Grand Prix, přitom ale byla mnohonásobnou medailistkou ze Světového mistrovství pro mladé koně. V současnosti se ovšem probojovala do A-kádru s plemenným hřebcem Apachem, takže je na spadnutí její evropská premiéra mezi seniory.

 

Kvalifikovala se jako náhradník holandského týmu na olympijské hry v Rio de Janeiru, ale vzhledem k nezkušenosti koně v té době se rozhodla ho nepodrobit náročné cestě.

Z jejích nejvýznamnějších úspěchů s mladými koňmi na mistrovstvích světa lze jmenovat vítězství s Atrixem z let 2009 a 2010, bronz z roku 2011, stříbro z roku 2012 a bronz z roku 2013. Jejíma rukama ovšem prošlo bezpočet špičkových mladých koní, které zvládla připravit do mezinárodního sportu.

 

Na posledních závodech Světového poháru CDI Indoor Brabant se zařadila do elitního klubu jezdců, kteří překročili ve svém výsledku magickou hranici 80%, když s Apachem obsadila v Küru páté místo za 80,315%.

Žádná položka